+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 250.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
  • ID: 13258
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Sipërfaqe: 55 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 5
  • 📲: 046336699

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira banesë 1+1 në lagjen Kalabri(Emshir), prapa UBT-së. Banesa ndodhet në katin e pestë dhe ka ashensor funksional. Posedon parking privat për vetura.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon