+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 350.00 / muaj
 • ID: 20779
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 63 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në lagjen Kalabria (Emshir). Banesa gjendet në kompleksin EXDC 2, ka nje siperfaqe prej 63m2 dhe ndodhet ne katin e 4-të, posedon ngrohje qendrore nga Termokos. Ashensori i ri , dhe mbi të gjitha pastërtia dhe siguria në nivel.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhoma gjumi| Banjo | Ballkon |