+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË MATIN 1

€ 300.00 / muaj
  • ID: 45807
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Sipërfaqe: 51 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Lagjen Mati 1. Banesa ndodhet ne rrugen ” Muharrem Fejza”, Kompleksi Banesor “3B Project”, ka nje siperfaqe prej 51m2 dhe ndodhet ne katin e 8-të, është e mobiluar komplet kushte perfekte per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |