+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË MATIN 1

€ 250.00 / muaj
 • ID: 45917
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Rruga: Rr.Muharrem Fejza
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë per qira në lagjen Mati 1. Banesa gjendet ne  Rr.Muharrem Fejza, afër Super Vives 2, posedon siperfaqe prej 60m2 dhe gjendet ne katin e 5-të, është e mobiluar dhe me kushte shume te pershtatshme per banim,  ndertesa ka siguri me vezhgim te kamerave

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |