+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË MATIN 1

€ 240.00 / muaj
 • ID: 49838
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Rruga: Rr.Muharrem Fejza
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Lagjen Mati 1. Banesa ndodhet ne Rr.Muharrem Fejza, afër shkolles Pavaresia, është e mobiluar dhe me kushte shumë te pershtatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |