+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË MATIN 1

€ 350.00 / muaj
  • ID: 58482
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Sipërfaqe: 76 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë per qira 1+1 në Lagjen Mati 1,me kushte shumë te mira banimi. Banesa ndodhet ne Rr.Muharrem Fejza, ka siperfaqe 76m2, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon edhe garazhden per veturë.
Banesa është e lirë nga 15 Shkurt.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |