+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË LAGJEN MATI 1

€ 320.00 / muaj
 • ID: 58607
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Rruga: Rr.Muharrem Fejza
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesa 1+1 per qira ne lagjen Mati 1, afër “Sunset Caffe”. Banesa posedon 60m2, ne katin e 3-të, ne gjendje shumë te mirë dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | WC | Ballkon |