+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË MATIN 1

€ 300.00 / muaj
 • ID: 31673
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 ne lagjen Mati 1. Banesa ndodhet ne rrugen Muharrem Fejza, ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe ndodhet ne katin e 5-të, ka ashensor, është tëresisht e mobiluar e gatshme per banim.

Renditja: Sallon | kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkona |