+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË RRUGËN C

€ 320.00 / muaj
 • ID: 35391
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Rrugën C. Banesa ndodhet ne Rr.” Ndue Perlleshi”, tek kompleksi ” Nura Group”, ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe ndodhet ne katin e parë te banimit, është e mobiluar ne tersi e e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |