+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË MATIN 1

€ 250.00 / muaj
 • ID: 38342
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 62 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në lagjen Mati 1, ndodhet afer Chelsea Point ne rrugen Avdullah Presheva. Banesa ka siperfaqe prej 62m2 dhe është e mobiluar komplet e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |