+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 450.00 / muaj
 • ID: 67196
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 65 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

ofrohet per qira banesë 1+1 në lagjen Prishtina e Re. Banesa gjendet ne kompleksin “Park Residence”, ka nje siperfaqe prej 65m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon | Garazhë |