+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 230.00 / muaj
 • ID: 72223
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 62 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Lagjen Prishtina e Re. Banesa gjendet ne kompleksin e Vëllezerit Asllani, Rr. Holger Pedersen, afër Eulex-it, ka nje siperfaqe prej 62m2 dhe gjendet ne katin e parë, mund te perdoret per banim ose edhe per zyre. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |