+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 50,000.00
 • ID: 73090
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 50 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 1+1 në Lagjen Prishtina e Re, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet afër kompleksit Roni Premium, ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe gjendet ne katin e 2-të.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |