+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 250.00 / muaj
 • ID: 80624
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 58 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 7
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Lagjen e Prishtina e Re. Banesa gjendet tek kompleksi Ariani Copmpany, Rr.”Hollger Petersen”, ka nje siperfaqe prej 58m2 dhe ndodhet ne katin e 7-të, është ndertim i ri dhe e pa banuar me parë.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korriodr | Ballkon |