+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 200.00 / muaj
  • ID: 80866
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Prishtina e Re
  • Sipërfaqe: 66 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Lagjen Prishtina e Re, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet tek kompleksi Grand Tower, përball pallatit te drejtësisë, ka nje siperfaqe prej 66m2, dhe është e pershtatshme per zyre.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |