+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ULPIANË

€ 300.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
 • ID: 16033
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në lagjen Ulpianë. Banesa ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe gjendet ne katin e 5-të, pa ashensor, është e mobiluar dhe ka organizim fantastik.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |