+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ULPIANË

€ 220.00 / muaj
  • ID: 21461
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 45 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 4
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në lagjen Ulpianë. Banesa ka nje siperfaqe prej 45m2, dhe ndodhet në katin e 4-të, e renovuar komplet me të gjitha paisjet dhe e gatshme per bannim.

Rendtja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Depo |