+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË LAKRISHTË

€ 260.00 / muaj
  • ID: 63670
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Lakrishte
  • Sipërfaqe: 50 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 8
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë e tipit gasonjere në lagjen Lakrishtë. Banesa gjendet tek Kompleksi Beni Dona, Posedon nje siperfaqe prej 50m2 ndodhet ne katin e 8-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | Banjo |