+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN C

€ 350.00 / muaj
 • ID: 63745
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Rruga: Ndue Perlleshi
 • Sipërfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 ne Rrugen C, me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Ndue Perlleshi, ka nje siperfaqe prej 90m2, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | 2 Dhomë gjumi | Korridor | Banjo | Ballkon |