+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË MATIN 1

€ 300.00 / muaj
 • ID: 65914
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 45.5 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 8
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 1+1 per qira në lagjen Mati 1. Banesa gjendet ne Rr.Muharrem Fejza, ndertim i Pozhegu Brothers, ka nje siperfaqe prej 45.5m2, dhe gjendet ne katin e 8-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |