+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË MATIN 1

€ 350.00
  • ID: 70663
  • Prona: Banesë
  • Oferta: Kontraktuar!
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Muharrem Fejza, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Rendijta : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo |