+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË MATIN 1

€ 240.00 / muaj
  • ID: 80511
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Sipërfaqe: 45 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Rr,”Muharrem Fejza”, afër restaurant Loriano, ka nje siperfaqe prej 45m2 dhe ndodhet ne katin përdhes, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |