+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË MATIN 1

€ 250.00 / muaj
 • ID: 81663
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 55 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne banesat e Uni Projekt, Rr.Ukshin Kovaçica, ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, e mobiluar komplet dhe e pa banuar me parë. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |