+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË MATIN 1

Me marrëveshje
 • ID: 82573
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 67 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 7
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira. Banesa ka nje siperfaqe prej 67m2 dhe ndodhet ne katin e 7-të, është e pa mobilur, posedon dhe garazhen per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Depo | Ballkon |