+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 300.00 / muaj
  • ID: 86011
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Sipërfaqe: 60 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Mati 1, Rruga Ndue Perlleshi kati i parë,- Prishtinë, ka një siperfaqe prej 60m2 është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.
Renditja: Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |