+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË MATIN 1

€ 270.00 / muaj
 • ID: 86363
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 50 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Matin 1, banesa gjendet tek Rruga Muharrem Fejza kati i 3-të, posedon Termokos e mobiluar komplet dhe e gatshme për banim.

Renditja | Sallon  | Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |