+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË MATIN 1

€ 250.00 / muaj
 • ID: 86485
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 43 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 8
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Matin 1, banesa gjendet në Rrugën Muharrem Fejza ka një sipërfaqe prej 43m2 me kushte shumë të mira e mobiluar komplet dhe e gatshme për banim.

Renditja | Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |