+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË MATIN 1

€ 260.00 / muaj
  • ID: 86877
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë në Matin 1 , banesa gjendet afer frutarisë me kushte shume te mira banimi e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja | Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |