+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË PEJTON

€ 350.00 / muaj
  • ID: 53153
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qyteteza Pejton
  • Sipërfaqe: 52 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në lagjen Pejton, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje sipërfaqe prej 52m², është tërësisht e mobiluar dhe e gatshme për banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Korridor | Banjo |