+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË PEJTON

€ 320.00 / muaj
 • ID: 31304
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qyteteza Pejton
 • Sipërfaqe: 65 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 8
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Pejton, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ndodhet tek Nartel Center, ka siperfaqe prej 65m2 dhe ndodhet ne katin e 8-të, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon | Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |