+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË QENDËR

€ 500.00 / muaj
  • ID: 39631
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Sipërfaqe: 60 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Qendër. Banesa gjendet mbi klinikën Estethica, ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, Rruga Bulevardi Nënë Tereza, banesa është e mobiluar komlpet ne gjendje te rregullt.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |