+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË QENDER

€ 350.00 / muaj
 • ID: 45456
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 65 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 ne Qender, ndodhet mbrapa Teatrit, ne rrugen Shaban Polluzha, gjendet ne katin e 5-të me ashensor, e mobiluar komplet dhe kushte shumë te mira banimi.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |