+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË QENDËR

€ 350.00 / muaj
  • ID: 45618
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Lagjja: Qendra
  • Sipërfaqe: 63 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë per qira në Qendër, mbrapa Teatrit Kombetar, ka siperfaqe prej 63m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, banesa është e mobiluar dhe me kushte te pershtatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |