+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË QENDËR

€ 45,000.00
  • ID: 49109
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Sipërfaqe: 50 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 4
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për shitje banesë 1+1 në Qendër, rruga Ismajl Dumoshi, mbrapa Teatrit, posedon sipërfaqe 50m2, banesa është e mobiluar dhe me kushte të përshtatshme për banim

Renditja: Sallon me kuzhinë | dhomë gjumi | banjo | depo | ballkon |