+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË QENDËR

€ 350.00 / muaj
 • ID: 52251
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 65 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 1+1 me qira në Qendër. Banesa gjendet ne rrugen “Shaban Polluzha”, 2-3 minuta larg sheshit, ka nje siperfaqe prej 65m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |