+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË QENDËR

€ 330.00 / muaj
  • ID: 53148
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Sipërfaqe: 80 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për qira Banesë 1+1 në Qendër. Banesa ndodhet në rrugen Bajram Bahtiri, afër Xhamisë së Llapit. Banesa ka nje sipërfaqe prej 80m², është tërësisht e mobiluar me mobilie elegante dhe e gatshme për banim. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.

Renditja: Sallon me kuzhinë | korridor | Dhomë Gjumi | Banjo | Balkon |