+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË QENDËR

€ 300.00 / muaj
 • ID: 62240
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 54 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për qira banesë 1+1 në qendër me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek “Hotel Sirius”, posedon nje siperfaqe prej 54m2  dhe ndodhet ne katin e 5-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon | Korridor |