+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 TE 4 LLULLAT

€ 300.00 / muaj
  • ID: 62251
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Lagjja: 4 Llullat
  • Sipërfaqe: 65 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 4
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për qira banesë 1+1 në Qendër, tek 4 Llullat (afër Xhamis). Banesa posedon 65m2, gjendet ne katin e 4-të, dhe është e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Korridor | Banjo | Ballkon |