+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË QENDËR

€ 250.00
  • ID: 69000
  • Prona: Banesë
  • Oferta: Kontraktuar!
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 7
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Xheladin Kerbaliu, ne katin e 7-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallone me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |