+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË QENDËR

€ 90,000.00
 • ID: 71736
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 63 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 1+1 në Qendër, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Rr.Nazim Gafurri, përball ish shkolles teknike, ka nje siperfaqe prej 63m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |