+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË QENDËR

€ 250.00 / muaj
 • ID: 72199
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 59 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Gjimnazit “Ahmet Gashi”, dhe market Toni, ka nje siperfaqe prej 59m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |