+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË QENDËR

€ 300.00 / muaj
 • ID: 73491
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 65 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Hotel Sirius,  ka nje siperfaqe prej 65m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, e mobiluar komplet dhe  e gatshme per banim,

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |