+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË QENDËR

€ 280.00 / muaj
 • ID: 74297
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 62 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 7
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Grand Hotel, tek sheshi Zahir Pajazit, ka nje siperfaqe prej 62m2 dhe gjendet ne katin e 7-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | 2 Ballkona |