+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË QENDËR

€ 200.00 / muaj
 • ID: 79409
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 55 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofroht per Qira banesë 1+1 në Qendër, me kushte shumë te mira per banim. Banesa gjendet afër gjimnazit “Sami Frashër” ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe ndodhet ne katin e parë, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |