+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË QENDËR

€ 300.00 / muaj
  • ID: 85619
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në qendër me kushte të mira banimi e mobiluar komplet dhe e gatshme për banim, gjindet mbrapa Hotel Sirius.

Renditja : Sallon me Kuzhinë |  Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |