+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË QENDËR

€ 230.00 / muaj
  • ID: 86219
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 4
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Qendër, banesa gjendet mbrapa Hotel Siriusit në katin e 4-të e mobiluar komplet dhe e gatshme për banim.

Renditja | Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |