+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË QENDËR

€ 400.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
 • ID: 14476
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Qendër. Banesa gjendet te hotel Siruisi, afër restaurant ‘Pishat’. Banesa është e mobiluar e gjitha dhe ka çdo element të nevojshëm. Është e renovuar, posedon ngrohje me termokos dhe parking të mjaftueshëm. Banesa ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, pa ashensor.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | 2 Ballkona |