+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË RRUGËN B

€ 350.00 / muaj
 • ID: 78867
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga B
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Rrugën B, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Kawa Group, ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe ndodhet ne katin e 5-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |