+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË RRUGËN B

€ 350.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
 • ID: 17810
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga B
 • Sipërfaqe: 70 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në rrugën B, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Royal Mall, ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, është e mobiluar komplet, ka nxemje qëndrore me Termokos dhe ashensor me kartelë.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon