+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 270.00
 • ID: 37330
 • Prona: Banesë
 • Oferta: Kontraktuar!
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Bregun e Diellit. Banesa ndodhet ne kompleksin Dafina, ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, është e mobiluar komplet ne gjendje shumë te mire e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Bnajo | Ballkon |